Przeskocz do treści

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Legionowo

W związku z wyborami do Młodzieżowej Rady Miasta Legionowo kadencji 2016/2017 zapraszam mieszkańców Legionowa w wieku od 15 do 19 lat, nieuczęszczający do szkół legionowskich do kandydowania do Młodzieżowej Rady Miasta Legionowo.

Młodzieżowa Rada Miasta Legionowo

Wszyscy zainteresowani aktywnym uczestniczeniem w życiu społecznym oraz spełniający wymagania wynikające ze Statutu Młodzieżowej Rady Miasta Legionowo (załącznik do uchwały Nr X/106/2015 Rady Miasta Legionowo z 26 sierpnia 2015 r.) proszeni są o dostarczenie aplikacji zawierającej życiorys i list motywacyjny do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legionowo.

Wymagane dokumenty z dopiskiem: „Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Legionowo” należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Legionowo w Biurze Obsługi Klienta (stanowiska 14 – 18) lub przesłać pocztą na adres:

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. J. Piłsudskiego 41

05-120 Legionowo

Termin składania dokumentów upływa 19 września 2016 r. o godz. 18.00, przy przesyłkach pocztowych decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Legionowo.

Dokumenty, które wpłyną do Urzędu Miasta Legionowo po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Osoby, które złożą aplikacje zostaną zaproszone do zaprezentowania się przed komisją dokonującą wyboru w terminie od 10 do 13 października 2016 r.

Po prezentacji wszystkich kandydatów wyłonionych zostanie nie więcej niż 5 osób.

Koordynator

Młodzieżowej Rady Miasta

Marta Myśliwiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *