Przeskocz do treści

Fotorelacja i podsumowanie IV Pikniku Rodzinnego w Legionowie

IV Piknik Rodzinny w Legionowie. IV Piknik Rodzinny w Legionowie(2) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(3) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(4)

IV Piknik Rodzinny w Legionowie(5) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(6) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(7) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(8) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(9) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(10) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(11) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(12) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(13) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(14) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(15) IV Piknik Rodzinny w Legionowie(16)

Serdecznie dziękuje Wszystkim za zaangażowanie i pomoc w organizacji pikniku dla mieszkańców Legionowa i okolic. Wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami. Dopisała pogoda, odbyły się liczne konkursy dla dzieci. Impreza trwała od g. 9.30 do 22.00 Podczas pikniku odbyły się koncerty zespołów muzycznych (MEJK, Feniks) oraz liczne pokazy na scenie w ciągu dnia.
Piknik miał na celu: promocję akcji „Zostań Wolontariuszem”, honorowego krwiodawstwa, zdrowej żywności, legionowskich firm oraz integracje mieszkańców miasta.

Akcja krwiodawstwa również zakończyła się sukcesem. Gratulację dla Wszystkich członków Klubu HDK Legion. Udało się zebrać aż 23 l. krwi. Podczas pikniku zostały także wręczone nowe legitymacje dla honorowych dawców krwi, członków Klubu Legion.

Organizatorzy: Fundacja Nasze Jutro

Partnerzy: Stowarzyszenie Razem dla Legionowa, Klub HDK PCK Legion.
Patronat honorowy: Wicepremier i Minister Gospodarki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta legionowski, Prezydent Miasta Legionowo.
Patronat medialny: Legio24, Gazeta Powiatowa, Miejscowa, LTV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *