Przeskocz do treści

Spotkanie noworoczne NGO’s z terenu powiatu legionowskiego…


W dniu 26 stycznia br. miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu noworocznym członków i sympatyków Stowarzyszenia Wspólnota Lokalna Powiatu Legionowskiego.

W spotkaniu zorganizowanym w Jabłonnie udział wzięli także samorządowcy oraz lokalni przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu powiatu legionowskiego. Spotkanie rozpoczęło się pięknym występem wokalno-tanecznym Stowarzyszenia Sympatyków Skubianki (SMS). Podziękowania za przygotowanie występu m.in. dla Pani Prezes Joanny Folwarskiej. Gratuluje występu wszystkim artystom i życzę dalszych sukcesów w 2014 roku.
Spotkanie było świetną okazją do podzielenia się dotychczasowymi osiągnięciami, działaniami organizacji pozarządowych z terenu powiatu.
Mówiąc o celach na najbliższe lata moim zdaniem ważna dla działalności NGO’s jest nowa perspektywa Unii Europejskiej 2014-2020. Poza środkami publicznymi które można pozyskać z samorządu województwa mazowieckiego zachęcam organizacje do pisania wniosków o wsparcie finansowe z UE. Zapraszam na stronę: http://ec.europa.eu/esf/main.jsp?catId=62&langId=pl
Wszystkim gratuluje dotychczasowych osiągnięć, zrealizowanych projektów, a także zapraszam do współpracy na rzecz społeczności lokalnych 🙂

Dziękuje za zaproszenie Pani Prezes Stowarzyszenia WL - Annie Gajewskiej.

fot. gazetapowiatowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *