Przeskocz do treści

Fotorelacja z WOŚP 2014 – Legionowo


Udała się licytacja przedmiotów na WOŚP w Sztabie przy ul. Piłsudskiego 3. Przedmiotów było dużo, licytacja trwała 3h. Sztab zebrał sporą kwotę (na pewno uzbiera się powyżej 6 tys. złotych, jak na zamknięty sztab to duża kwota i sukces, pieniądze cały czas wpływają, nadal jest licytowana piłka z podpisem Roberta Lewandowskiego - link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/pilka-nozna-z-autografem-roberta-lewandowskiego-i949939
Dziękuje Wszystkim Wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu licytacji m.in. Marcinowi Wilkaniec, Annie Wilkaniec, Piotrowi Lejzerowiczowi. Dziękuje Wszystkim darczyńcom. Przedmioty na licytację ofiarowali: Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński, Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasz Jędrzejczak, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski.
Gratuluje wszystkim zwycięzcom licytacji !
Poniżej fotorelacja dzięki uprzejmości: Bożeny Malesa, Krystyny Bartosik, Stefana Woźniaka i Marcina Blicharskiego.
Gratuluję organizacji WOŚP Prezesowi Romanowi Biskupskiemu oraz całemu Stowarzyszeniu Nadzieja. Powodzenia i wytrwałości przy organizacji kolejnych przedsięwzięć.
http://youtu.be/KszM1Z4TTiE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *